Přednáška — Moc - Být nejlepší a tvrdě pracovat k úspěchu nestačí

Připravuje Evel Meckarov

Máte někdy pocit, že slyšíte příliš mnoho příběhů o úspěchu a přitom vlastně nevíte, jak ho sami dosáhnout? Co musí člověk udělat proto, aby se stal šampionem ve svém vlastním světě? Není důležité, jestli je to univerzita, malá začínající společnost nebo divize velké nadnárodní společnosti.

Proč lidé neuspějí, nebo ještě hůře - jsou za neúspěšné považováni, přestože svému oboru opravdu rozumí?

Poselství této prezentace je založeno na mém osobním příběhu, který začal úspěšným ukončením VUT v roce 2004, čehož jsem dosáhl díky týmové spolupráci s dalšími dvěma studenty. Následně jsem se stal zaměstnancem roku 2007 v IBM a obdržel i další ceny. Například Nejlepší project manager 2012 a Nejinovativnější project manager 2012. Tyto karierní úspěchy mi pomohly uvědomit si klíčové principy toho, co znamená být nejen dobrým týmovým hráčem, ale také dobrým vůdcem.

V každém týmu či skupině osob soustředících se na společný cíl se uplatňují 2 klíčové principy. Hodnotu generující princip a sociální dynamika zainteresovaných osob. Pouze pokud se Vám podaří zkombinovat tyto dva principy, máte šanci na úspěch.

Není důležité, jestli se chcete stát šampionem, nebo součástí vítězného týmu...tato volba je na Vás...Já Vám pouze ukáži jak uspět.

Pro koho je přednáška určena

Tato prezentace může být přínosná pro každého:

Kdo je součástí týmu či skupiny usilující o určitý výsledek
Studenta, který se snaží vytvořit si v rámci univerzity tým, aby si ulehčil studijní život
Začínající společnost, která se snaží najít nejefektivnější a nejproduktivnější cestu práce
Zaměstnance velké korporace, který je součástí týmu

Hlavní principy jsou opravdu univerzální, pokud se jedná o jakoukoliv týmovou práci a není důležité zdali v rámci univerzity, začínající firmy ci nadnárodní korporace.