Přednáška — Prezentuj (se) jako hvězda aneb umění prodat své myšlenky.

124 hlasů přidat hlas

Připravuje Hanka Březinová (inspirata.cz) — Byznys & Marketing — 45 minut

Prezentovat umí každý. Ale prezentovat tak, aby vás lidé vnímali jako inspirativního člověka a chtěli vás poslouchat. Ha Ha... Již několik přednášejících na tom v posledních ročnících pohořelo a končili s poloprázdnou zasedačkou. Já mezi nimi naštěstí nebyla, proto tento Barcamp po "Nežerte sendviče" a "Motivaci zaměstnanců" vytahuji své oblíbené téma. V neotřelé, doufám vtipné formě.. plné osobních ukázek, hereckých výkonů z řad publika a prostoru zažít si na vlastní kůži. Bude to interaktivní, bude to jízda!

Jak působit dobrý první dojem? Jak napravit ten špatný? Jak zaujmout vystupováním? A jak prezentovat naše myšlenky smysluplně a strukturovaně? Co je to hlavní pointa a dílčí myšlenky.jak je definovat a udělat z nich strukturu? Jak poznám tu hranici, co je příliš stručně a kdy už jsem "uspávač hadů". Jak použít hlas a tělo ve svůj prospěch. A jak mám zohlednit publikum?

Odnesete si hlavní esenci toho, jak zaujmout 3 minutovým projevem v hospodě nebo 2h prezentací. Na pohovoru, poradě, ... i autobusové zastávce!

Pro koho je přednáška určena

Pro všechny, kteří občas mají inteligentní myšlenku, kterou stojí za to vyslovit!

Komentáře

comments powered by Disqus