Přednáška — Success mindset jako cesta k úspěšnému podnikání

17 hlasů přidat hlas

Připravuje Zuzzi Husarová — Byznys & Marketing — 45 minut

Digitální doba nás vede k stále větší rychlosti a zároveň i netrpělivosti.
Na jeden klik můžeme mít podnikatelskou půjčku, slib lepšího výkonu díky aplikaci či větší úspěch. Je opravdu náš mozek připravený vše zvládat, pokud ho neupgradujeme?
Řada úspešných, avšak nespokojených lidí končí v depresích ve svých vybudovaných impériích. Co jsme cestou zapoměli, že je tolik úspešných lidí uvnitř nespokojených?
Možná se stačí podívat na ty spokojené a přesto úspěšné a inspirovat se jejich, dnes populárním slovem nazývaným správný mindset.
Já jsem se inspirovala ve východních filosofiích, kde jsou lidé často tak spokojeni svým životem, že si dokážou život užívat v klidu a pomalu.
Schopnost zklidnit mysl a nastavit ji na úspěch díky správnému programování našeho mozku nám může přinést v životě nejen spkojenost, ale také vnitřní naplnění a štěstí.
Lidé, kteří jsou sami sebou, pečuji a budují o upřímné vztahy a v dnešní době téměř nulové nezaměstnanosti je to nejdůležitější komodita-upřímné vztahy. Přitahujeme je na sebe díky našemu pozitivnímu postoji k životu, víře v dobrou budoucnost, schopnost naplňovat to, co si stanovím a zároveň schopnost se za tím nehnat za každou cenu.

Pro koho je přednáška určena

Skoncili jste skolu a nechcete nastoupit do korporace? Nebo uz v ni jste, ale pochopili jste, ze takto zit do konce zivota opravdu neni unosne? Tak toto je workshop prave pro Vas.

Komentáře

comments powered by Disqus